Qurilish fakulteti jamoasi NamMQI talabalar turar-joyi quruvchilari bilan muloqotda bo‘ldi
NamMQI Qurilish fakultetining bir guruh o‘qituvchilari institut talabalar turar-joyi qurilish jarayoni bilan yaqindan tanishdi.
Tanishuv davomida qurilish ishlarini olib borayotgan jamiyat ish boshqaruvchilari va quruvchilar bilan muloqotda bo‘lindi.
Ularga fakul'tet jamoasi ko‘p qavatli binoni barpo etish davomida zarur barcha yo‘l-yo‘riq va tavsiyalarga tayyor ekanligi bildirildi.
Sohaning bevosita egalari bo‘lgan professor-o‘qituvchilar talabalar turar-joyida kechayotgan bunyodkorlik ishlaridan qoniqish hosil qilib, quruvchilarga faoliyatlarida shijoat va unum tiladi.

Команда строительного факультета пообщалась со строителями студенческого общежития НамИСИ
Группа преподавателей строительного факультета НамИСИ ознакомилась с ходом строительства студенческого общежития института.
В ходе встречи население, занимающееся строительными работами, пообщалось с руководителями проектов и строителями.
Им сообщили, что коллектив факультета готов ко всем необходимым указаниям и рекомендациям при строительстве многоэтажного дома.
Профессора и преподаватели, являющиеся непосредственными владельцами месторождения, остались довольны проходящей в студенческом общежитии творческой работой и пожелали строителям энтузиазма и продуктивности в работе.