«One Million Uzbek Coders» kurslarida o‘qib turib haligacha NanoDegree haqida eshitmaganmisiz? Unda bu yangilik aynan siz uchun!
Sizga joriy yilning 22-24 noyabr kunlari NanoDegree imtihoniga ro‘yxatdan o‘tish boshlanishi haqida maʼlum qilishdan mamnunmiz, unda eng yaxshi talabalarga NanoDegree dasturini mutlaqo bepul o‘rganish imkoniyati beriladi!
«One Million Uzbek Coders» sertifikatlarini qo‘lga kiritganlar uchun ularning shaxsiy kabinetida ushbu imtihonda qatnashishlari uchun havola mavjud.
Agar siz hali «One Million Uzbek Coders» kurslarini tugatmagan bo‘lsangiz, hoziroq 4 ta yo‘nalishdan birini tamomlang, bitiruvchi sertifikatlarni qo‘lga kiriting va NanoDegree imtihonida ishtirok etish imkoniyatiniga ega bo'ling:
Android Developer
Data Analyst
Front End Web Developer
Full Stack Developer
NanoDegree - bu «One Million Uzbek Coders» loyihasi doirasida ilg‘or darajadagi taʼlimni bepul davom ettirish imkoniyatidir. Kursni muvaffaqiyatli tugatgandan so‘ng, siz Google, AT&T, IBM, Autodesk, Cloudera, Salesforce va boshqalar kabi IT gigantlari tomonidan tan olingan diplomga ega bo‘lishingiz mumkin, shuningdek ishtirokchilarning taxminan 80% ish bilan taʼminlangan.

Вы не слышали о NanoDegree во время учебы на курсах «One Million Uzbekistan Coders»? Тогда эта новость для вас!
Мы рады сообщить Вам об открытии регистрации на экзамен NanoDegree 22-24 ноября этого года, где лучшим студентам будет предоставлена ​​возможность изучить программу NanoDegree совершенно бесплатно!
Для обладателей сертификатов «One Million Uzbekistan Coders» есть ссылка на участие в этом экзамене в личном кабинете.
Если вы еще не прошли курсы «One Million Uzbekistan Coders», пройдите один из 4-х курсов, получите сертификаты об окончании и получите возможность принять участие в экзамене NanoDegree:
• Android Developer
• Data Analyst
• Front End Web Developer
• Full Stack Developer
NanoDegree — это возможность бесплатно продолжить повышение квалификации в рамках проекта «One Million Uzbekistan Coders». После успешного прохождения курса можно получить диплом, признаваемый ИТ-гигантами, такими как Google, AT&T, IBM, Autodesk, Cloudera, Salesforce и др. Также около 80% участников будут трудоустроены.