NamMQI talabasi “Davlat xizmatlari barcha uchun” fototanlovi g‘olibi bo‘ldi
Adliya vazirligi, yevropa Ittifoqi va BMT Taraqqiyot dasturining «O‘zbekistonning qishloq joylarida davlat xizmatlari ko‘rsatishni yaxshilash va boshqaruv darajasini oshirish» qo‘shma loyihasi hamda Germaniya xalqaro hamkorlik jamiyati (GIZ) tomonidan “Davlat xizmatlari barcha uchun” fototanlovi tashkil etilgandi.
Qurilish fakulteti uchinchi kurs talabasi Shahriyor Mamasobitov ushbu tanlovda muvaffaqiyatli ishtirok etib, “Davlat xizmatlari oflayn tartibda” nominatsiyasi g‘olibi bo‘ldi.
NamMQI majlislar zalida shu munosabat bilan bo‘lib o‘tgan tadbirda institut birinchi prorektori Odiljon Jakbarov va  «O‘zbekistonning qishloq joylarida davlat xizmatlari ko‘rsatishni yaxshilash va boshqaruv darajasini oshirish» qo‘shma loyihasining viloyatdagi vakili Maqsuda Muhsinboeva ishtirok etib, talabaga maxsus sertifikat va Galaxy Tab A8 planshetini taqdim etdi.

NamECI student won the photo contest "Government Services for All"
The joint project of the Ministry of Justice, the European Union and the United Nations Development Program "Improving the provision of public services and increasing the level of management in rural areas of Uzbekistan" and the German International Cooperation Society (GIZ) organized the photo contest "Public services for all".
Shahriyor Mamasobitov, a third-year student of the Faculty of Civil Engineering, successfully participated in this competition and became the winner of the nomination "State services in offline order".
The first vice-rector of the institute, Odiljon Jakbarov, and Maqsuda Muhsinboeva, the regional representative of the joint project "Improving the provision of public services in rural areas of Uzbekistan and increasing the level of management" took part in the event held in the conference hall of NamECI. and introduced the Galaxy Tab A8 tablet.