NamMQI talabalari vazirlik ishchi guruhi a'zolari bilan uchrashdi
Oliy ta'lim, fan va innovatsiyalar vazirligi ishchi guruhi tomonidan Davlatobod tumanidagi «Yangi O‘zbekiston - yoshlar ziyo maskani»da yoshlar bilan ochiq muloqot shaklidagi sayyor qabul o‘tkazildi.
Tadbirda abiturientlar va talabalar qabul jarayoniga oid savollari, startap loyihalari, muammo va murojaatlarini ishchi guruh a'zolariga bildirish imkoniyatiga ega bo‘ldi.
Mazkur qabulda Namangan muhandislik-qurilish institutining bir guruh talabalari ham faol ishtirok etib, ishchi guruh a'zolariga o‘zlarining taklif va tashabbuslarini yetkazdi.

Студенты НамИСИ встретились с членами рабочей группы министерства
Рабочая группа Министерства высшего образования, науки и инноваций провела выездной прием в форме открытого диалога с молодежью в «Новом Узбекистане – молодежном образовательном центре» Давлатабадского района.
На мероприятии абитуриенты и студенты имели возможность высказать свои вопросы, стартап-проекты, проблемы и обращения к членам рабочей группы.
Группа студентов Наманганского инженерно-строительного института приняла активное участие в данном приеме и представила свои предложения и инициативы членам рабочей группы.