NamMQI qabul komissiya o‘z faoliyatini boshladi
Namangan muhandislik-qurilish instituti qabul komissiyasi o‘z faoliyatini boshladi. Energetika va mehnat muhofazasi fakul'teti dekani Rustam Soliev boshchiligidagi komissiyaning ilk yig‘ilishida qabul jarayonlariga tayyorgarlik, komissiya a'zolari o‘rtasida ish taqsimoti va boshqa masalalar ko‘rib chiqildi.
Shuningdek, qabul komissiyasi tomonidan abiturientlarga maslahat markazi va call-markaz ham ishga tushirildi.
Maslahat markaziga institutga o‘qishga kirish istagida bo‘lganlar qabul yuzasidan bevosita murojaat etishi mumkin. Call-markaz esa (69) 234 37 56, 234 06 15 va 234 05 64 telefon raqamlari orqali murojaatlarni qabul qilishga tayyor holatga keltirildi.

The admission committee of the Namangan Engineering-Construction Institute has started its activities. At the first meeting of the commission headed by Rustam Soliev, dean of the Faculty of Energy and Labor Protection, preparations for admission processes, division of work among commission members and other issues were discussed.
Also, the admissions committee launched a counseling center and a call center for applicants.
Those who wish to study at the institute can contact the counseling center directly for admission. The call center is ready to receive applications by phone numbers (69) 234 37 56, 234 06 15 and 234 05 64.