NamMQI professor-o‘qituvchilari va talabalari ayollar forumida faol ishtirok etdi
Davlatobod madaniyat saroyida “Muvaffaqiyat sari birlashamiz!” nomli ayollar forumi bo‘lib o‘tdi. 500 nafardan ziyod xotin-qiz qatnashgan tadbirda bir oilaning 5 nafar vakili — opa-singillar spiker sifatida ishtirok etib, muvaffaqiyat sirlari va tadbirkorlik ko‘nikmalari bilan o‘rtoqlashdi.
BA Holding bosh direktori Gulbahor Tojimirzaeva, xolding moliya direktori Gulinur Abdullaeva, Biznes-ombudsman matbuot kotibi Guljamol Shukurova, Wang Da Group qo‘shma korxonasi bosh direktori Go‘zal Tojimirzaeva, Pekindagi Sin'xua universiteti talabasi, Zulfiya nomli davlat mukofoti sovrindori Shirin Abdullaeva erishgan yutuqlari, bunda oila va ota-onaning o‘rni, davlat xizmati va tadbirkorlik tuzilmalarida xotin-qizlar mavqeyi haqida chiqishlar qildi.

Professors and students of NamECI took an active part in the women's forum
"Let's unite for success" at the Davlatabad Palace of Culture. A women's forum was held. At the event attended by more than 500 women, 5 representatives of the same family - sisters, participated as speakers and shared the secrets of success and entrepreneurial skills.
The CEO of BA Holding Gulbahor Tajimirzaeva, the financial director of the holding Gulinur Abdullaeva, the press secretary of the Business Ombudsman Guljamol Shukurova, the general director of the Wang Da Group joint venture Gozal Tajimirzaeva, the student of Tsinghua University in Beijing, the laureate of the Zulfia state award Shirin Abdullaeva achieved achievements, the role of family and parents, the position of women in public service and business structures.