Namangan muhandislik-qurilish instituti rektori Sharibboy Ergashevning O‘zbekiston Respublikasi Konstitusiyasi qabul qilingan kun munosabati bilan TABRIGI
Hurmatli professor-o‘qituvchilar, ishchi-xodimlar, aziz talabalar!
Sizlarni 8 dekabr' — O‘zbekiston Respublikasi Konstitusiyasi qabul qilingan kun munosabati bilan chin dildan tabriklayman.
Asosiy Qonunimiz qabul qilinganiga bu yil 30 yil to‘ldi. Ushbu sana barchamizga g‘urur va iftixor baxsh etgani shubhasiz.
Quvonchli tomoni shundaki, institutimizning bir guruh professor-o‘qituvchilari ushbu sana munosabati bilan “O‘zbekiston Respublikasi Konstitusiyasining 30 yilligi” esdalik nishoni bilan taqdirlandi. Ularni bu e'tibor va e'tirof bilan qutlaymiz.

CONGRATULATIONS from the rector of the Namangan Engineering-Construction Institute Sharibboy Ergashev on the occasion of the adoption of the Constitution of the Republic of Uzbekistan
Dear professors and teachers, employees, dear students!
I cordially congratulate you on December 8 - the day of the adoption of the Constitution of the Republic of Uzbekistan.
This year marks the 30th anniversary of the adoption of our Basic Law. There is no doubt that this date made us proud.
It is joyful that in connection with this date, a group of professors and teachers of our institute was awarded a commemorative medal "30 years of the Constitution of the Republic of Uzbekistan." We welcome them with this attention and recognition.