Institutda «Uch avlod uchrashuvi» o‘tkazildi
Namangan muhandislik-qurilish institutida 30 iyun — Yoshlar kuni munosabati bilan O‘zbekiston yoshlar ittifoqi boshlang‘ich tashkiloti tomonidan «Bilim va tafakkurimiz shu el uchun, shu yurt uchun» shiori ostidagi «Uch avlod uchrashuvi» tashkil etildi.
Uchrashuvda davlat tashkilotlarida samarali mehnat qilgan va ayni paytda institutda mehnat faoliyatini olib borayotgan ustozlar o‘zlarining tajribalarini bo‘lajak izdoshlariga so‘zlab berdi.
Shuningdek, talabalar uchrashuv davomida katta avlod vakillariga turli mavzulardagi o‘zlarini qiziqtirgan savollar bilan murojaat qildi.

"Three generations meeting" was held at the institute
On the occasion of June 30 - Youth Day, the primary organization of the Youth Union of Uzbekistan organized a meeting of three generations under the slogan "Our knowledge and thinking is for this country, for this country" at the Namangan Institute of Engineering and Construction.
At the meeting, teachers who have worked effectively in state organizations and are currently working at the institute shared their experiences with their future followers.
Also, during the meeting, the students addressed the representatives of the older generation with questions that interested them on various topics.