Birinchi prorektor Yoshlar kengashi a'zolari bilan uchrashdi
Namangan muhandislik-qurilish instituti Yoshlar masalalari va ma'naviy-ma'rifiy ishlar bo‘yicha birinchi prorektori Odiljon Jakbarov va Yoshlar ittifoqi Boshlang‘ich tashkiloti koordinatorlarining uchrashuvi bo‘lib o‘tdi.
Uchrashuvda 30 iyun — Yoshlar kuni munosabati bilan «Bilim va tafakkurimiz shu el uchun, shu yurt uchun» shiori ostida o‘tkazilishi rejalashtirilgan loyihalar, tadbirlar va tanlovlar xususida o‘zaro fikr almashildi.
Yoshlar kengashi a'zolari tomonidan berilgan o‘rinli taklif-mulohazalar  tadbirlar reja-grafigiga qo‘shildi.

The first vice-rector met with the members of the Youth Council
A meeting was held between the first vice-rector for youth issues and spiritual and educational affairs of Namangan Engineering-Construction Institute Odiljon Jakbarov and the coordinators of the Primary Organization of the Youth Union.
At the meeting, on the occasion of June 30 - Youth Day, mutual opinions were exchanged regarding the projects, events and contests planned to be held under the slogan "Our knowledge and thinking are for this country, for this country".
Appropriate suggestions and comments given by the members of the Youth Council were added to the schedule of events.