Oʻzbekiston Yoshlar ittifoqi Namangan viloyati Kengashi xodimlari tomonidan Namangan muhandislik-qurilish instituti Boshlangʻich tashkilotining faoliyati oʻrganildi
Yoshlar ittifoqi Namangan viloyati Kengashi boʻlim boshligʻi Marjona Axralova boshchiligidagi jamoa ishtirokida Yoshlar kengashining navbatdan tashqari yigʻilishi boʻlib oʻtdi.
Uchrashuvda Yoshlar bilan ishlash, maʼnaviyat va maʼrifat boʻlimi boshligʻi Dadajon Dadaboyev, Boshlangʻich tashkilot yetakchisi Diyorbek Soataliyev va Yoshlar kengashiga nomzodlar onlayn va oflayn tarzda ishtirok etdi.
Boshlangʻich tashkilotning umumiy yigʻilishida Yoshlar kengashining faoliyati qoniqarli deb topildi. Yoʻnalish koordinatorligiga nomzodlar oʻzlarining saylovoldi dasturlarini himoya qilishdi.

The employees of the Namangan Region Council of the Youth Union of Uzbekistan studied the activities of the Namangan Institute of Engineering and Construction Primary Organization
An extraordinary meeting of the Youth Council was held with the participation of the team led by Marjona Akhralova, head of the department of the Namangan Regional Council of the Youth Union.
The meeting was attended by Dadajon Dadaboyev, Head of the Department of Work with Youth, Spirituality and Enlightenment, Diorbek Soataliyev, the leader of the Primary Organization, and candidates for the Youth Council online and offline.
At the general meeting of the primary organization, the activity of the Youth Council was considered satisfactory. Candidates for the direction coordinator defended their election programs.
In addition, the members of the Commission tested the political and legal knowledge of the candidates.