NamMQI Yoshlar ittifoqi Boshlang'ich tashkiloti Iqtidorli talabalar bo'limi bilan hamkorlikda navbatdagi tanlovni e'lon qiladi
14-yanvar — "Vatan himoyachilari kuni" munosabati bilan "Kim yurtiga sodiq bo'lsa mendirman o'sha" nomli tanlovga start berildi
Tanlov quyidagi yoʻnalishlarda boʻlib oʻtadi:
• Eng_yaxshi_videorolik
• Eng_yaxshi_audiomaterial
• Eng_yaxshi_tasvirlangan_rasm
Tanlov uchun materiallar 13-yanvar soat 19:00 ga qadar qabul qilinadi.
Tanlovda ishtirok etish uchun ijodiy ishlaringizni fakultet, guruh va ism-familiyangizni bayon etgan holda Boʻlim muhandisiga yuborishingiz zarur: @A_Muxtorjonov
Mezonlarga mos boʻlmagan ishlar eʼlon qilinmaydi!
Tanlov g'oliblari 14-yanvar kuni e'lon qilinadi hamda diplom va esdalik sovg'alar bilan taqdirlanadi.

The primary organization of the NamECI Youth Union together with the Department of Gifted Students announces the next competition
January 14 - in connection with the "Defender of the Fatherland Day", the competition "Who is faithful to his country - that I am" started
The competition will be held in the following areas:
- Best video
- Best Audio
- Best Illustrated Picture
Materials for the competition are accepted until January 13, 19:00.
To participate in the competition, you must send your creative work to the engineer of the department, indicating the faculty, group and full name: @A_Mukhtorjonov
Works that do not meet the criteria will not be published!
The winners of the competition will be announced on January 14 and awarded with diplomas and souvenirs.