"ICPC" dasturlash chempionatida ishtirok eting!
"ICPC" (International Collegiate Programming Contest) – bu algoritmik dasturlash boʻyicha xalqaro chempionat boʻlib, unda har yili sayyoramizning eng zoʻr aql sohiblari bellashadi.
"ICPC" chempionatining Respublika bosqichi “IT Park Cup” shiori ostida o‘tkaziladi. Tadbir o‘tkazishning eksklyuziv huquqini "IT Park University" oldi. Chempionat "IT Park" va "UIC Group" tomonidan qoʻllab-quvvatlanadi.
G‘oliblar qimmatbaho sovg‘alar bilan taqdirlanadilar. Shuningdek, ular "ICPC" chempionatining keyingi bosqichi uchun tanlanadilar.

Take part in the programming championship "ICPC"!
ICPC (International Collegiate Programming Contest) is an international championship in algorithmic programming, in which the best minds of the planet compete annually.
The Republican stage of the ICPC championship will be held under the motto "IT Park Cup". IT Park University received the exclusive right to host the event. The championship is held with the support of IT Park and UIC Group.
The winners will be awarded valuable gifts. They will also be selected for the next round of the ICPC Championship.