«GUITAR SHOW YANGI NAMANGAN SADOSI» tanlovining 2-mavsum g‘oliblari aniqlandi
«GUITAR SHOW YANGI NAMANGAN SADOSI» tanlovi 2-mavsumining final qismi NamMQI talabalar turar-joyida bo‘lib o‘tdi. Unda Yangi Namangan tumani hokimi o‘rinbosari, Yoshlar ishlar agentligi tuman bo‘limi boshlig‘i, NamMQI mutasaddilari, talabalari va musiqa ixlosmandlari ishtirok etdi.
Yoshlar ishlari agentligi Yangi Namangan tumani bo‘limi tomonidan tashkillangan mazkur tanlovda viloyatimizdagi 7 yoshdan 30 yoshgacha bo‘lgan 50 dan ortiq iste'dod egalari ishtirok etdi. Ulardan 15 nafari yakuniy bosqichga yetib keldi.
Unda Norin tumani vakili Jasur Po‘latov 1-o‘ringa munosib ko‘rildi, 2-o‘rin Namangan shahrining iste'dodli yoshlaridan A'zamjon Muhammedov, 3- o‘rin esa Chortoq tumani vakili Avazbek Tursunovga nasib etdi.
Shuningdek, ishtirokchilar turli xil nominasiyalar bo‘yicha ham g‘oliblikni qo‘lga kiritdi. Tanlov g‘oliblariga tashkilotchilar tomonidan diplom va esdalik sovg‘alari topshirildi.

The winners of the 2nd season of the "GUITAR SHOW NEW SAMPLE SOUND" contest have been announced
The final part of the 2nd season of the contest "GUITAR SHOW NEW NAMANGAN SOUND" was held in the NamMQI student residence. It was attended by the deputy mayor of New Namangan district, the head of the district department of the Youth Affairs Agency, NamMQI officials, students and music lovers.
More than 50 talented people from 7 to 30 years of age participated in this competition organized by the New Namangan district branch of the Youth Affairs Agency. 15 of them reached the final stage.
Jasur Polatov, a representative of Norin district, won the 1st place, Azamjon Muhammedov, one of the talented young people of Namangan, took the 2nd place, and Avazbek Tursunov, a representative of the Chortoq district, took the 3rd place.
Also, the participants won in various categories. The winners of the competition were awarded diplomas and souvenirs by the organizers.