2021 yil 16 noyabr kuni 6-o'quv binosi sport zalida tuman xokim o'rinbosari, dekan o'rinbosari va talabalar turar joy talabalari fudzal musobaqasi bo'ldi.
2021 yil 16 noyabr kuni Namangan muhandislik-qurilish instituti 6-o'quv binosi sport zalida To'raqo'rgon tuman xokim o'rinbosari, Azamat Abdukarimov, dekan o'rinbosari B.Nabiev, To'raqo'rg'on tuman YAngiobod MFY yoshlari, Davlatobod tuman Irvadon MFY yoshlari, Energetika va mehnat muhofazasi fakultetining talabalar turar joyida istiqomat qiluvchi talabalari o'rtasida sportning futzal turi bo'yicha o'zaro o'rtoqlik uchrashuv bo'lib o'tdi.

On November 16, 2021, in the sports hall of the 6th educational building, a fudzal competition was held between the deputy governor of the district, the deputy dean and the students of the student accommodation.
On November 16, 2021, in the sports hall of the 6th educational building of the Namangan Engineering-Construction Institute, the deputy governor of Toragorgon district, Azamat Abdukarimov, the deputy dean B. Nabiev, YAngiabad MFY of Toragorgon district A friendly meeting was held between the youth of Irvadon MFY, Davlatabad district, and students living in the student accommodation of the Faculty of Energy and Labor Protection on the futsal type of sport.