Institutimizda tahsil olayotgan barcha bosqich talaba-qizlari o'rtasida "Voleybol" sport turi bo'yicha "Vazir kubogi" musobaqasiga start berildi.
Ushbu sport musobaqasida institutda tahsil olayotgan sog'lom, bellashuv ko'nikmalariga ega bo'lgan barcha bosqich talaba-qizlari fakultet xotin-qizlar kengashi raisalari bilan ishtirok etadi.
Ishtirok etish shartlari va nizom bilan tanishish uchun
"VOLEYBOL" SPORT MUSOBAQASI INSTITUTNING 1-SPORT ZALIDA O'TKAZILADI.
BOSHLANISH VAQTI: 10-OKTYABR SOAT 14:00.
Turnir yakuniga ko‘ra g‘olib bo'lgan jamoalarga:
1-o‘ringa – 1 500 000 so‘m;
2-o‘ringa – 1 000 000 so‘m;
3-o‘ringa - 500 000 so‘m miqdorida bir martalik moddiy rag‘batlantiriladi va institut rektorinining faxriy yorliqlari bilan taqdirlanadilar.

«Кубок Министра» по виду спорта «Волейбол» среди студентов всех уровней, обучающихся в нашем институте
Стартовали соревнования «Кубок Министра» по виду спорта «Волейбол» среди студентов всех уровней, обучающихся в нашем институте.
В этом спортивном состязании вместе с председателями женского совета факультета примут участие здоровые студентки всех уровней, обучающиеся в институте, обладающие соревновательными навыками.
Ознакомиться с условиями участия
СПОРТИВНЫЕ СОРЕВНОВАНИЯ «ВОЛЕЙБОЛ» ПРОЙДУТ В 1-М СПОРТИВНОМ ЗАЛЕ ИНСТИТУТА.
ВРЕМЯ НАЧАЛА: 10 ОКТЯБРЯ, 14:00.
Командам-победителям по итогам турнира:
1 место - 1 500 000 сумов;
3 место - единовременное материальное поощрение в размере 500 000 сумов и почетные грамоты ректора института.